Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

У Рівному триває обговорення проєкту Положення про Молодіжну раду

Перше публічне обговорення опублікованого проєкту Положення про Рівненську міську молодіжну раду http://ysms.org.ua/pdf/proekt_pologenna.pdf відбулося 29 квітня в ІнфоХабі. За підсумками зустрічі члени робочої групи, активна молодь, представники двох ініціативних груп спільно напрацювали та погодили ряд правок до тексту документа. 

Наступне онлайн-обговорення заплановане на 5 травня о 18.00, деталі згодом. 

 Нагадаємо, що публічне обговорення опублікованого проєкту Положення про Рівненську міську молодіжну раду триває до 10.05.2021. Ваші пропозиції, коментарі та зауваження надсилайте в письмовому вигляді на електронну адресу управління у справах сім’ї, молоді та спорту виконавчого комітету Рівненської міської ради: [email protected] або підключайтеся до онлайн обговорення.

Молодіжна рада – це консультативно-дорадчий орган при міській раді з метою представлення інтересів молоді в питаннях взаємодії з місцевою радою, забезпечення узгодженості дій у вирішенні питань, пов'язаних із життям молоді та її участю в усіх сферах життя суспільства.

Читати також

25.03.2023 В‘язень колонії на Рівненщині отримав додатковий строк за відмову мити підлогу

Характеризують його, як особу, відносно якої неодноразово застосовувались заходи дисциплінарного характеру, в тому числі у виді поміщення до дисциплінарного ізолятору. Однак, як зазначають на шлях виправлення не став, продовжив допускати порушення правил та умов відбування покарання та здійснив злісну непокору законним вимогам адміністрації державної установи «Катеринівська виправна колонія (№46)». Зокрема, 27 січня 2023 року, де згідно з затвердженим графіком чергувань засуджених, відповідно до вимог ч.5 ст.118 Кримінально- виконавчого кодексу, він був черговим по прибиранню житлових та підсобних приміщень відділення, прилеглої території локальної дільниці на січень місяць 2023 року засуджений мав зробити вологе прибирання кімнати виховної роботи відділення СПС №3 від виконання якої засуджений категорично відмовився. Своїми діями він вчинив злісну непокору законним вимогам адміністрації установи виконання покарань. Пояснювати причину небажання прибирати відмовився. Відтак, Сарненський районний суд визнав його винним у вчиненні злочину, передбаченого ст.391 КК України та призначив покарання у виді позбавлення волі строком на один рік.