Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

У Рівному трьох водіїв оштрафували за паркування, яке нищить зелену зону

У Рівному громадяни викликали інспекторів муніципальної варти через парковку автомобілів на зеленій зоні.

Про це повідомили на Фейсбук-сторінці Департаменту мунварти.

Зокрема, рівнян обурило те, що на вул. Гайдамацька біля дитячої поліклініки регулярно паркуються автомобілі на зеленій зоні. Внаслідок цього на ділянці землі винищили траву.

Інспекторами з паркування було відреагувано на звернення, 3 автомобілі оштрафовано.

Нагадаємо, що стоянка авто на зеленій зоні порушує п. 15.10 (є) ПДР, штраф за вказане порушення передбачений ч. 1 ст.122 Кодексу України про адміністративні правопорушення та становить 20 н.м.(340 грн).

Читати також

25.03.2023 В‘язень колонії на Рівненщині отримав додатковий строк за відмову мити підлогу

Характеризують його, як особу, відносно якої неодноразово застосовувались заходи дисциплінарного характеру, в тому числі у виді поміщення до дисциплінарного ізолятору. Однак, як зазначають на шлях виправлення не став, продовжив допускати порушення правил та умов відбування покарання та здійснив злісну непокору законним вимогам адміністрації державної установи «Катеринівська виправна колонія (№46)». Зокрема, 27 січня 2023 року, де згідно з затвердженим графіком чергувань засуджених, відповідно до вимог ч.5 ст.118 Кримінально- виконавчого кодексу, він був черговим по прибиранню житлових та підсобних приміщень відділення, прилеглої території локальної дільниці на січень місяць 2023 року засуджений мав зробити вологе прибирання кімнати виховної роботи відділення СПС №3 від виконання якої засуджений категорично відмовився. Своїми діями він вчинив злісну непокору законним вимогам адміністрації установи виконання покарань. Пояснювати причину небажання прибирати відмовився. Відтак, Сарненський районний суд визнав його винним у вчиненні злочину, передбаченого ст.391 КК України та призначив покарання у виді позбавлення волі строком на один рік.