Рівне Медіа

У Рівному в будинок вдарила блискавка: сім'я пенсіонерів залишилась без даху над головою

У Рівному внаслідок пожежі сім'я пенсіонерів залишилась без даху над головою.

Про це рівнянка Марія Бабак повідомила у мережі.

"В нашій родині 25 червня 2021 р. сталась біда - в будинок моїх свекрів Бабаків Олександра та Лариси влучила блискавка і сталась пожежа. Вогонь завдав величезних збитків, практично повністю зруйнувавши будинок свекрів і пошкодив покрівлю сусідів", - повідомила жінка.

За словами рівнянки, вдалося врятувати майже всю техніку, меблі і одяг, однак значна частина будинку згоріла.

"Заощаджень нашої родини не вистачає на основне - відновлення будинку. За останні декілька місяців будівельні матеріали дуже зросли в ціні і ми розуміємо, що своїми силами просто не впораємось, хоч багато робіт будемо виконувати самотужки. Батьки мого чоловіка - пенсіонери, які мають не велику сімейну справу - друкарню, де працюють і двоє молодших братів та сестра мого чоловіка. Усі вони працюють майже без вихідних, а також несуть служіння в церкві, але їхніх доходів не вистачить, щоб відновити будинок до зими", - зазначає жінка.

Пані Марія додає, що зараз головним завданням є укріпити залишки стін та накрити будинок, а також зробити мінімальні внутрішні роботи, щоб мати дах над головою. Доведеться робити нове перекриття, новий дах, міняти вікна та підлогу, що коштує велиих грошей.

Якщо хтось має бажання допомогти фінансово:

Номер картки:

5363 5420 1741 9236

Бабак Сергій

Pay Pal bbk28serg@gmail.com

Нагадаємо, ми писалиУ Рівному горів приватний будинок: рятувальники показали, як гасили вогонь (ВІДЕО)

Читати також