Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

У Рівному в осередку комуністичної партії виявили нацистську символіку

Рівненські правоохоронці виявили в осередку  комуністичної партії понад півтисячі одиниць предметів із нацистською символікою. 

У поліції повідомляють, що в кабінетах слідчо-оперативна група виявила статути, понад 200 одиниць друкованої продукції комуністичної партії (книги, газети, брошури), 16 прапорів, півсотні георгіївських стрічок, партійні квитки, посвідчення ветерана партії та бланки та понад десять одиниць техніки.

На момент перевірки у приміщенні офісу перебувало п’ятеро осіб — рівняни, які запевнили, що є членами комуністичної партії.

За цим фактом слідчі розпочали досудове розслідування за частиною 1 статті 436-1 КК України (виготовлення, поширення комуністичної, нацистської символіки та пропаганда комуністичного та націонал-соціалістичного тоталітарних режимів).

Читати також

29.05.2022 Рівняни здобули медалі на Кубку світу з параканое серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату

Рівняни здобули медалі на Кубку світу з параканое серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату. Про це повідомили в ОДА. Змагання проходили з 26 травня по 28 травня в м. Познань у Польщі. Заслужені майстри спорту Наталія Лагутенко та Микола Синюк брали участь у змаганнях в складі збірної України. Так, Микола Синюк у фіналі на дистанції 200 метрів у класі KL2 посів І місце. Наталія Лагутенко виборола срібну нагороду на дистанції 200 метрів у класі VL3 та третє місце на дистанції 200 метрів у класі KL2. Тренер спортсменів - Леонід Камлочук.