Рівне Медіа

У Рівному відбулися навчання служб цивільного захисту

18 жовтня, з метою оперативного реагування на надзвичайні ситуації осінньо-зимового періоду, які можуть виникнути на об’єктах життєзабезпечення обласного центру, за ініціативи управління надзвичайних ситуацій Рівненського міськвиконкому та за підтримки міськрайонного управління ГУ ДСНС у Рівненській області було проведено планові навчання на території котельні по вулиці Макарова, 41, яка є структурним підрозділом ТОВ «Рівнетеплоенерго».

За тактичним задумом, внаслідок розгерметизації з’єднання газової труби, стався вибух газоповітряної суміші із послідуючим горінням. У приміщенні котельні травмовано 1 людину.

На місце виникнення надзвичайної події за сигналом «Тривога» прибули всі оперативні служби цивільного захисту міста Рівного.

Співробітники ДСНС, негайно провели оперативне розгортання та приступили до ліквідації пожежі. Тим часом, інше відділення рятувальників в апаратах захисту органів дихання кинулись на порятунок умовного потерпілого.

По завершенню практичної частини навчань, відбулося підбиття підсумків.

Загалом, у навчанні прийняли участь понад 50 працівників служб цивільного захисту та були задієні 11 одиниць спецтехніки.

За словами начальника управління надзвичайних ситуацій міськвиконкому Руслана Демурова, такі навчання дають змогу оперативно реагувати всім службам на виникнення можливих надзвичайних ситуацій, пожеж та подій в багатотисячному місті.

За інформацією пресслужби міськради

Читати також