Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

"Скільки могла пручалась": у Рівному відбувся мітинг на підтримку жертв зґвалтування

Фото - Суспільне

У Рівному сьогодні, 15 березня, у міському суді відбувся розгляд справи щодо серії зґвалтувань. Біля стін установи зібрались небайдужі рівняни, які вирішили підтримали жертв насильства. 

Нагадаємо, підозрюваного у 6 зґвалтуваннях відпустили під домашній арешт. Потерпілі не згідні із таким рішенням суду та вимагають "адекватного" запобіжного заходу.

Пані Людмилі вже 60 років. Кілька років тому вона стала жертвою ґвалтівника у рівненському Гідропарку. Жінка не боїться розповідати про свій досвід, адже хоче застерегти інших дівчат, щоб подібне не трапилось з ними.

"Коли мене, літню жінку, яка йому казала про те, що я бабуся, він поставив на коліна і гвалтував так, як він хотів... Я не хочу, щоб жодна дівчинка, жінка чи бабуся пройшла через те, через що пройшла я, - говорить Людмила. - Скільки могла пручалась і шкрябала йому обличчя, щоб під нігтяли залишився слід".

Рівнянка Ольга Самкевич – одна з шести жінок, на яку напали. Їй вдалося втекти від нього.

Фото - Суспільне

"Я сподівалася, що обвинуваченому у зґвалтуваннях винесуть більш адекватний запобіжний захід, а не цілодобовий домашній арешт без засобів електронного стеження. 2-го березня, коли суддя зачитала ту саму ухвалу, це, напевно, був крах надій, які я цілий рік виношувала, що буде справедливе судочинство. Це був розпач", – додає Ольга Самкевич.

Після цього рівнянка через соцмережі та ЗМІ закликала рівнян підтримати їх.

У поліції зазначили, що повідомлення про насильство у Гідропарку почали надходити у 2013 році. Після цього зґвалтування повторились у 14, 15, 18, 19 роках. Перші п'ять епізодів були скоєні у одному місці, тоді як востаннє локацію змінили.

Повідомляє Суспільне.

Читати також