
У Рівному на фасаді КП «Спецкомбінат - ритуальна служба» відкрили дошку пам’яті загиблому Герою Олегу Федорову.
Про це повідомили в Управлінні культури і туризму РМР.
Олег Федоров народився 5 жовтня 1974 року в Рівному. Після закінчення школи пішов на строкову службу в армію, був зв'язківцем. Багато років пропрацював у комунальних підприємствах Рівного, зокрема на "Рівнеоблводоканалі", кондуктором на "Рівнеелектроавтотрансі", а потім працівником із благоустрою "Спецкомбінату - ритуальна служба".
Коли в березні 2023 року Олег Федоров отримав повістку, навіть ні на мить не завагався. Надзвичайно відповідальний чоловік лише запитав у колег: "Як же я не піду? Хіба ж так можна?". Відтоді він рік прослужив у лавах Збройних сил України.
На жаль, 49-річний старший солдат Олег Федоров загинув під час виконання бойового завдання 28 квітня 2024 року на Луганському напрямку.






