Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

У Рівному відзначили кращих підприємців області

Працювати «по-чорному», щоб платити «по-білому». Таким принципом керуються підприємці Рівненщини. Вони старанно та чесно ведуть свій бізнес. А відтак справно сплачують податки до державного та місцевих бюджетів

За результатами минулорічної діяльності визначили 32 кращих підприємства. Їх сьогодні відзначили та нагородили під час обласного туру Всеукраїнського рейтингу «Сумлінні платники податків – 2017».

Захід щорічно проводиться «Асоціацією платників податків України».

Заступник голови ОДА Світлана Богатирчук-Кривко наголосила на важливості проведення рейтингу:

«З початку року бюджети – обласний, районні, міські та об’єднаних громад – зросли на 24 % у порівнянні з тогорічним аналогічним періодом. Це означає, що бізнесмени краще та ефективніше  сплачують податки. Завдяки наповненню місцевих скарбниць владі вдається ефективно проводити реформи у різних сферах, аби підвищити якість послуг для людей не лише у місті, а й у селах. Всеукраїнський рейтинг дозволяє виявити та презентувати успішних підприємців».

Найсумлінніших платників визначали у галузях промисловості, сільського господарства та будівництва. Також найкращих вибрали у сфері права, консалтингу, наукової та технічної діяльності, торгівлі, надання послуг.

Загалом на участь в конкурсі надійшло більше 80 заявок.

В «Асоціації платників податків України» кажуть, що цього року рейтинг мав певні особливості. Адже були додані кілька нових номінацій. Зокрема, відзначили підприємства, які створюють робочі місця та мають високий рівень сплати податків у розрахунку на одного працюючого, а також тих, хто найбільше сплачує всіх видів зборів.

Окрім того, цього року серед нагороджених – багато агропідприємств. Це свідчить, що АПК області працює, при чому успішно.

А сумлінним платником податку у галузі інформації та телекомунікацій обрали реформовану газету «Сарненські новини».

З-поміж усіх шість переможців змагатимуться на Всеукраїнському рівні.

Усі присутні мали змогу насолодитися виступами артистів обласної філармонії.

Прес-служба Рівненської ОДА

Читати також