Керівник поліції Рівненщини Віктор Шанський відзначив працівників відділу комунікації.
Про це повідомляють у пресслужбі поліції області.
Так, 15 травня, підрозділи комунікації МВС України відзначають 34-ту річницю з дня створення.
Тож з нагоди професійного свята з правоохоронцями зустрівся начальник ГУНП в Рівненській області Віктор Шанський та за сумлінну службу, професіоналізм і відданість справі вручив їм подяки.
«Від вашої фаховості та оперативності залежить дуже багато, а головне — довіра людей до поліцейських. Бажаю вам міцного здоров’я, натхнення, адже це творча робота, та успіхів у всьому», — зазначив Віктор Шанський.