Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

У Рівному виступить Єгор Грушин

23 березня о 19:00 у Рівненській обласній філармонії відбудеться концерт Єгора Грушина.

Квитки можна придбати за посиланням. 

ЧОМУ ВАРТО ПІТИ НА КОНЦЕРТ ЄГОРА ГРУШИНА?

1. Побувати на виступі одного з небагатьох композиторів стилю неокласицизм в Україні. 
2. Насолодитися новаторською музикою. 
3. Відчути серцем кожну ноту.

Думаєте, інструментальний концерт – це щось старомодне і нудне? Це не так, коли мова йде про сучасну класику. Приходьте 23 березня на виступ неймовірно талановитого українського неокласичного піаніста і композитора – Єгора Грушина. Чекаємо на вас о 19:00 в Залі камерної та органної музики Рівненської Обласної Філармонії!

Єгор Грушин народився в Одесі. Почав писати власні твори вже після закінчення музичної школи. Мелодії цього яскравого неокласичного композитора дають слухачам простір для заглиблення в себе, ідеї для внутрішнього зростання і роздумів. Крім авторських мелодій, піаніст створює інструментальні обробки композицій знаменитих рок-колективів, серед них – "Океану Ельзи", Queen, Bon Jovi, Muse і ін.

Його твір Christmas Story всього за 2 дні в інтернеті прослухали понад 50 000 користувачів. Сьогодні в скарбничці у музиканта вже 4 альбоми. У вас є можливість почути акустичне полотно піаніста-віртуоза, який проживає кожен звук з легкістю, щирістю і витонченим смаком.

Такий концерт просто ідеальний для слухачів, що обожнюють тісний емоційний контакт на камерних концертах. Якщо ви хочете відпочити від буденності і відчути ковток вічності, приходьте 23 березня на концерт Єгора Грушина! Чекаємо на вас!

Читати також