Рівне Медіа
Словацького 4-6, 320 Рiвненська область, Рiвне
+380988858579 rivne.media@gmail.com

У Рівному визначили, кого відправити на Національний етап дебатного турніру (ФОТО)

У середу, 18 квітня, у Рівненському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти відбувся регіональний дебатний турнір із політичних реформ серед студентів.

У дебатах взяли участь представники Рівненського державного гуманітарного університету спеціальностей «Політологія» та «Історія». За словами організаторів «Активної Громади», команди проявили високу обізнаність з різних тем політичних реформ та палко відстоювали власну позицію. Командою-переможцем стали студенти Рівненського державного гуманітарного університету спеціальності «Історія».

-         Регіональний дебатний турнір у Рівному проводимо вже вдруге. Приємно, що в дебатах змагаються минулорічні команди, а також що долучаються нові гравці. У такий інтерактивний спосіб ми обговорювали важливі теми про політичні фінанси, антикорупційну реформу, державне фінансування партій. Гравці продемонстрували гарний рівень підготовки та обізнаності, – зазначила координаторка ВІ «Активна Громада» в місті Рівне Наталія Малиновська.

Хорошим показником стало те що, перемогу здобули Олександр Биков та Олександр Сосновчик, які минулоріч брали участь в регіональному дебатному турнірі!

Варто також зазначити, що другий рік поспіль представники з Рівного будуть представляти наше місто на Всеукраїнському дебатному турнірі. Бажаємо переможцям достойно представити Рівне в Києві під час Національного дебатного турніру від «Інституту «Республіка», та перемоги!

Нагадаємо, що у 2017 році кращим оратором судді визнали дебатера рівненської команди.

Примітка. Проект «Активна Громада: право вибору» впроваджується за підтримки Національного Демократичного Інституту (NDI) за фінансової підтримки американського народу, наданої через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) та за консультаційної підтримки проекту «Підтримка організацій-лідерів у протидії корупції в Україні «Взаємодія!».

 

Читати також