Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

У Рівному визначились фіналісти шкільної баскетбольної ліги

У Рівному провели півфінальні ігри серед п'ятикласників шкільної баскетбольної ліги "Разом". Півфінали прийняли майданчики шкіл № 28 та №26. 

На першому етапі за результатами шкільних змагань визначались збірні у кожній школі. Як розповів президент БК "Рівне" Сергій Ліщук, на турнір загалом заявились 15 команд. До півфіналів було відібрано 12 команд, які були розділені на дві групи по шість команд. Зокрема це школи: 

  • ЗОШ №13, ЗОШ №25, ЗОШ №28, ЗОШ №5, ЗОШ №18, РГГ 
  • НВК №26, ЗОШ №23, ЗОШ №8, ЗОШ №20, НВК №19, НВК №17

Змагання проходили у форматі естафет із елементами баскетболу. Сергій Ліщук пояснює, що за такий короткий проміжок часу важко навчити дітей правил гри. Проте наступного року формат, можливо, змінять після консультацій із тренерами. У проведенні естафет допомагали професійні гравці жіночої та чоловічої команд БК "Рівне", а учасники отримали персональну форму із логотипом ліги та м'ячі для тренувань. 

Нагадаємо, ініціатива проведення турніру належить ГО "Рівне Разом" та президенту БК "Рівне" Сергію Ліщуку. 

- Ми підписали меморандум на проведення змагань. Хочемо таким чином заохочувати дітей до зайняття спортом, - говорить секретар Рівнеради Віктор Шакирзян. - Учора були півфінальні ігри. Відчувається ажіотаж у дітей. Кожен кидок супроводжувався аплодисментами, радістю та підтримкою одне одного. 

- Для мене це дуже важливий турнір. Весь час виношував ідею провести щось у Рівному. Так склалось, що цього року завдяки громадській організації "Рівне разом" з'явилась можливість це зробити. Вже на першому етапі я побачив, як дітки тренуються, яке в них бажання, як в них горять очі. А вчора були просто неймовірні враження, - розповідає Сергій Ліщук. 

За результатами змагань у першому півфіналі найсильнішими були школи № 13 та № 28. Другий півфінал виграли школи № 23 та № 20. Планується, що суперфінал чотирьох проводитимуть вже на професійному майданчику БК Рівне", орієнтовно це буде у січні наступного року. 

- Суперфінал хочемо зробити безпосередньо перед грою БК "Рівне" у великому залі, аби дітки відчули атмосферу, можливо, хтось із них згодом стане гравцем баскетбольного клубу "Рівне", - каже Сергій Ліщук. 

У фіналі чотирьох вчителі та діти кожної з команд отримають подарунки від ГО "Рівне разом" та БК "Рівне". 

Читати також