Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

У Рівному вручили міську премію імені Олександра Храпаченка

У Рівному вручили міську премію імені Олександра Храпаченка. 

Про це повідомляють у пресслужбі міськради. 

Вручення премії відбулось у день народження Героя Небесної Сотні. 

Премія є найвищою в місті Рівному відзнакою в галузі театрального мистецтва і присуджується за кращі доробки у галузі театрального мистецтва, що відзначаються глибоким розкриттям змісту та образів, майстерністю виконання, за здобутки у розвитку сучасного театрального мистецтва.

- Цього року лауреатом міської молодіжної премії імені Олександра Храпаченка став Давид Стеблюк, актор-ляльковод КЗ «Рівненський академічний обласний театр ляльок» Рівненської обласної ради. Давид є митцем, який власною активною громадянською позицією та засобами театрального мистецтва утверджує ідеали та цінності Революції Гідності. Він досяг успіхів у громадській, волонтерській, творчій діяльності тому мені за честь сьогодні вручити йому цю стипендію, - зауважив секретар Рівненської міської ради Віктор Шакирзян.- Переконаний, що таких митців, як Давид має знати не тільки Рівне, а й уся Україна.

Нагадаємо, що міська молодіжна премія імені Олександра Храпаченка заснована у 2021 році з метою відзначення кращих молодих митців в галузі театрального мистецтва, увічнення пам’яті рівнянина, Героя Небесної Сотні, Героя України, Почесного громадянина міста Рівного – Храпаченка Олександра Володимировича.

Читати також