Рівне Медіа

У Рівному все менше купують нові авто (ІНФОГРАФІКА)

У лютому в Рівному та області зареєстрували менше 60 нових автомобілів на суму 1,5 мільйона доларів. Порівняно із лютим 2017 року, продажі зменшилися на 10%.

Сума покупок у регіоні у лютому сягнула 1,5 мільйона доларів, якщо не враховувати вартості додаткового обладнання. 42% автомобілів, які купували рівняни у лютому, входять у ціновий діапазон від 17 до 35 тисяч доларів. Середня вартість автомобіля у регіоні становила майже 25 тисячі доларів, а у лютому минулого року цей показник перевищував 26 тисяч.

Як повідомляють аналітики сайту з продажу автомобілів RST.ua, середній об’єм двигуна у регіоні перевищив 1,8 л., а доля дизельних моторів була найвищою серед усіх регіонів –54%.

Найчастіше у Рівному купували автомобілі Renault. На 11 автомобілів цієї марки витратили майже 170 тисяч доларів. Також користувалася попитом Volkswagen – 6 проданих авто. Серед моделей бестселером став Volkswagen Golf.

Нагадаємо, у січні у Рівному та області продали 66 нових легкових авто. Порівняно із січнем 2017 року, продажі зросли на 40%.

Загалом, минулого місяця в Україні зареєстрували майже 6 тисяч нових легковиків. Порівняно з лютим 2017 року, коли зареєстрували понад 4,5 тисячі машин, продажі виросли на 23%. Крім цього, виросла середня ціна автомобіля з 26 до 30 тисяч доларів США.

Читати також