Рівне Медіа

У Рівному зафіксували 51 порушення виборчого законодавства

Фото - ілюстративне

Станом на 15:00 сьогодні, 24 жовтня, до поліції області надійшло 58 повідомлень щодо порушень виборчого законодавства у «день тиші». Зокрема, у Рівному, таких повідомлень зареєстровано найбільше — 51 факт. Про це інформує відділ комунікації поліції Рівненщини.

За результатами перевірок всіх повідомлень поліцейські склали 46 адміністративних протоколів. Всі порушення усунуті на місці комунальними службами або представниками політичних сил. 

Нагадаємо учора, 23 жовтня, о 24 годині закінчився строк проведення передвиборної агітації.

За порушення обмежень щодо ведення передвиборної агітації, зокрема, поза строками, встановленими законом, передбачена адміністративна відповідальність за статтею 212-10 КУпАП та тягне за собою накладення штрафу на громадян від тридцяти до п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб - від п'ятдесяти до вісімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Працівники ситуаційного центру поліції області здійснюють цілодобовий моніторинг інформації щодо порушень виборчого законодавства, зокрема і дотримання строків проведення виборчої агітації.

Читати також