Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

У Рівному закрили спідвейний сезон (ФОТО)

фото - Фейсбук

Напередодні у Рівному урочисто закрили спідвейний сезон - 2018, пише Рівненська міська рада та її виконавчий комітет

Організатори й погода подарували уболівальникам і самим спортсменам справжнє свято. Учасників та глядачів міжнародного турніру на "Приз Закриття Сезону" вітав міський голова Рівного - почесний президент ГО «Клуб уболівальників рівненського спідвею» Володимир Хомко та голова Рівненської облдержадміністрації Олексій Муляренко. Також на вагому спортивну подію прибув консул Республіки Польща Марек Запур. Адже великий фінал змагань, в якому брали участь по одному найрезультативнішому гонщику від кожної команди, відбувся на честь 100-річчя Незалежності Польщі.

Тож висвітлювала змагання у Рівному знімальна група одного з провідних польських телеканалів - "POLSAT". 

Після вітального слова Володимира Хомка та оголошення змагань відкритими Гімн України виконала учасниця вокально-інструментального тріо «Срібна терція» Людмила Скрипка.

Читати також

03.10.2022 Рівненська філармонія видала квитки часів СРСР: як це пояснили у закладі

“Коли ностальгуєш за Радянським Союзом. Бажаєш згадати свою юність і "Жовтень" — прийди на відкриття сезону у Рівненська обласна філармонія. Погляд на білет — ніби машина часу поверне тебе у минуле... Пи.Си. За 300 грн з людини, могли би і на принтері нормальні білети державною мовою надрукувати”. Тим часом уРівненській обласній філармнії відреагували на допис. ”Використання квитків старого зразка, що лишились на обліку філармонії — грубе недопрацювання концертного відділу філармонії. Адміністрація Рівненської обласної філармонії приносить свої вибачення перед слухачами та громадськістю і оперативно виправить ситуацію, квитки нового зразка є в наявності”.