Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

У Рівному замість радянської стели створять патріотичний арт-об`єкт

У Рівному на Театральній площі замість демонтованої радянської стели планують створити сучасний арт-об'єкт. 

Стелу героїв радянського союзу забрали з площі 28 квітня у рамках дерусифікації Рівного. До створення ідеї нового муралу можуть долучитися усіх охочі митці.

“У нас виникла така ідея створити тут патріотичний мурал, який стане головним арт-об'єктом цієї частини міста. Хочеться, щоб цей мурал зображав сучасну боротьбу за нашу незалежність, щоб увіковічнив наших Героїв і події сучасної історії.  Як ми бачимо на стіні, хтось уже намагався малювати певні обриси малюнку, проте, зрозуміло що доки це вважалося історичною пам'яткою цього робити не можна було. Сьогодні ми владнали усі бюрократичні моменти і я особисто закликаю талановиту і креативну спільноту Рівного надсилати свої пропозиції, щоб якнайшвидше вибрати кращий варіант і втілити його у життя”, - розповідає Віктор Шакирзян.

Свої пропозиції можна подати за посиланням.

Збір заявок триватиме 2 тижні.

Читати також

28.05.2022 У Дубні ремонтуватимуть залізничний переїзд: водіїв попереджають про незручності

"За повідомленням ВСП «Бродівська дистанція колії» в період з 08.00 години 30 травня до 19.00 години 04 червня проводитимуться ремонтні роботи на залізничному переїзді 101 км. м. Дубно, вул. Кременецька. Можливі тимчасові незручності у пропуску автотранспорту", - йдеться у повідомленні. Дистанцією колії пропонується об’їзд через переїзди 103 км м. Дубно вул. Залізнична та 104 км м. Дубно вул. Семидубська.