Рівне Медіа

У Рівному засудили патрульного з Харкова, який збував секретну інформацію

фото ілюстративне

Погодившись із позицією Рівненської місцевої прокуратури, суд ухвалив обвинувальний вирок та визнав винним інспектора патрульної поліції Управління патрульної поліції в Харківській області у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч.ч.2,3 ст.362 та ч.1 ст. 368 КК України (несанкціоновані дії з інформацією, яка оброблюється в автоматизованих системах, одержання неправомірної вигоди). 

Прокурором доведено, що поліцейський, з корисливих мотивів, використовуючи своє службове становище та маючи доступ до інформації з обмеженим доступом, яка оброблялась та зберігалась на автоматизованих системах МВС України, незаконно передавав її стороннім особам за грошову винагороду, що призводило до її витоку.

Згідно із вироком Рівненського міського суду, працівнику поліції призначено покарання у виді позбавлення волі строком на 3 роки. Одночасно суд  застосував  вимоги  ст. 75 КК України та звільнив чоловіка від відбування основного покарання із встановленням іспитового 1-річного строку з покладенням певних обов’язків. 

Також згідно із рішенням суду чоловіка зобов’язано сплатити штраф у розмірі 17000 грн. та його позбавлено права обіймати посади в органах державної влади та місцевого самоврядування строком на 3 роки. 

Матеріали Рівненської місцевої прокуратури

Читати також