Рівне Медіа
Словацького 4-6, 320 Рiвненська область, Рiвне
+380988858579 rivne.media@gmail.com

У Рівному затвердили назви нових вулиць

У масиві "Південний" на околиці Рівного відтепер офіційно затвердили сім нових вулиць. П'ять вулиць отримали нейтральні назви, ще дві назвали іменами Анатолія Мартиненка та Євгена Архипенка.

У житловому масиві будуть вулиці Анатолія Мартиненка, Євгена Архипенка, Каштанова, Південна, Квіткова, Трояндова, Березова.

Анатолій Іванович Мартиненко - видатний педагог, художник, багаторічний директор Рівненської дитячої художньої школи.

Пропозиція щодо найменування однієї з вулиць району «Південного» іменем Анатолія Мартиненка надійшла від педагогічної ради та колективу КЗ «Рівненська державна дитяча художня школа ім. А.І. Мартиненка» Рівненської міської ради та Управління культури та туризму виконавчого комітету Рівненської міської ради.

Євген Порфирович Архипенко – Міністр земельних справ, Міністр народного господарства Урядів УНР (1919-1920), один із лідерів Української народно-республіканської партії, за фахом агроном. З 1930 року жив у м. Рівному, працював на дослідній станції у с.оНовий Двір. Видавав журнали «Українське бджільництво», «Рілля», займався кооперативною діяльністю, член ради товариств «Сільський господар», «Українська школа».

Відповідне рішення прийняли депутати під час сесії Рівнеради. За найменування нових вулиць проголосували 36 депутатів.

Раніше ледь не єдиною офіційною вулицею у житловому масиві "Південний" (Щасливе) була Чорновола з відмінністю лише у додаткових літерах.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Перший промінь, Бурштинова та Щаслива: як народжуються нові вулиці Рівного

Читати також

06.12.2021 Вогнепальне поранення ока: у поліції повідомили деталі нещасного випадку на полюванні на Рівненщині

Це – мешканець Острога, він отримав вогнепальне поранення ока Правоохоронці вилучили з місця події шість рушниць. Триває перевірка дозвільних документів на право полювання. За фактом необережного тяжкого або середньої тяжкості тілесного ушкодження внесено відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за статтею 128  Кримінального кодексу України. Слідчі встановлюють обставини та особу, яка здійснила постріл. Санкція статті передбачає покарання у вигляді громадських, виправних робіт, або обмеження чи позбавлення волі терміном до 2 років.