Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

У Рівному завтра попрощаються з колишнім військовим комісаром області

У Рівному попрощаються із захисником Андрієм Наконечним.

Про це повідомляють у Рівненській міськраді.

Андрій Наконечний народився у Рівному. Закінчив школу №13, а потім присвятив усе життя військовій службі. Навчався у Київському інституті Сухопутних військ, у Харківському інституті танкових військ, а згодом закінчив і Національний університет оборони України імені І. Черняховського.

Кадровий офіцер, полковник ЗСУ Андрій Наконечний був одним із тих, хто у далекому 2014 році формував 2-й батальйон "Горинь". Після цього разом із хлопцями пройшов увесь бойовий шлях аж до розформування батальйону. У 2021 - 2022 роках — був обласним військовим комісаром Рівненщини.

“Андрій 27 років віддав службі та захисту народу України, служив вірою та правдою, віддано, до останнього. Він завжди був переконаний, що Україна повинна бути вільною та незалежною державою, і робив усе для того, аби так і було!” — розповідає дружина нашого Героя Дарія.

Дружина пригадує: розуміння того, що повномасштабне вторгнення відбудеться — у військового було. Тож у ніч на 24 лютого сім’я прокинулася по тривозі. Після того Андрій ще більше зосередився на виконанні службових обов’язків. Його цінували за професіоналізм колеги, відзначало високий рівень професійної майстерності і керівництво.

До Дня Незалежності, минулого року, полковника Наконечного нагородили орденом “За зразкову службу” — відзнакою міністра оборони України.

Останнім часом ніс службу у 10-му армійському корпусі. Та, на жаль, 12 березня серце нашого 43-річного захисника не витримало.

Люблячий і турботливий син та чоловік, опора та підтримка рідних, чудовий батько трьох діток — синів 18 та 2 років та 13-річної донечки. Щирий, добрий, а головне — завжди справедливий. Таким був Андрій Наконечний.

Прощання із Героєм відбудеться завтра, 15 березня, о 10-й ранку на майдані Незалежності у Рівному. Чин похорону здійснять у Свято-Покровському кафедральному соборі. Поховають Героя на кладовищі “Нове”.

Читати також

29.03.2023 У колонії на Рівненщині за день двоє засуджених одружилися з коханими

Два шлюби було зареєстровано у співпраці з Володимирецьким відділом державної реєстрації актів цивільного стану. "Мета нашого суспільства – щастя людини, й однією з важливих його складових є здорова, міцна сім'я. Саме вона вирощує та виховує повноцінне майбутнє покоління. Тому адміністрація установи завжди йде на зустріч й забезпечує належне виконання прав людини і громадянина, в тому числі в укладанні шлюбів засуджених", - йдеться у повідомленні.