Рівне Медіа

У Рівному змагалися більше сотні знавців історії зі всієї області

фото ілюстративне

У Рівному відбувся ІІІ (обласний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії. За перемогу змагалися 107 учнів закладів освіти області: 28 - 8-го класу, 26 - 9-го класу, 26 - 10-го класу та 27 –11-го класу.

Найкращі результати показали учні «Рівненського обласного наукового ліцею-інтернату ІІ – ІІІ ступенів» - 9 призових місць. Окрім цього, за результатами олімпіади у Рівному - 6 призових місць, у Сарненському районі – 5, у Костопільському району – 4, а у Березнівського, Демидівського, Здолбунівського, Зарічненського та Рівненського районів – по 3 призових місця.

Найбільше призерів підготували педагоги Галина Іванівна Носальчук – 5 переможців, Людмила Вікторівна Чепела – 3 переможці, Кравчук Олена Василівна, Гуменюк Ольга Валеріївна, Омельчак Тетяна Анатоліївна, Малецька Тетяна Володимирівна, Киричук Юлія Володимирівна – по 2 переможці.

 

Переможці олімпіади

   

8-й клас

     

ПІБ учня

Назва навчального закладу

Місце

ПІБ вчителя

Блонська Мілена Романівна

Костопільський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І ступеня-гімназія ім. Т.Г.Шевченка» Костопільської районної ради

1

Чепела Людмила Вікторівна

Колесова Юлія Петрівна

Комунальний заклад «Бугринський навчально-виховний комплекс: дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня школа І – ІІ ступенів – агротехнічний ліцей» Бугринської сільської ради Гощанського району

1

Саханчук Віра В’ячеславівна

Сосинець Анна Володимирівна

Вараська гімназія Вараської міської ради

2

Петрович Наталія Григорівна

Гречана Ольга Андріївна

Рівненська українська гімназія Рівненської міської ради

2

Сацик Людмила Віталіївна

Дунаш Олександра Михайлівна

Комунальний заклад «Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ – ІІІ ступенів» Рівненської обласної ради

2

Носальчук Галина Іванівна

Бабич Анна Олегівна

Дубенська гімназія № 2 Дубенської міської ради

2

Ясюк Людмила Володимирівна

Бихалець Андрій Юрійович

Здолбунівська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 6 Здолбунівської районної ради

2

Панчук Олена Миколаївна

Приварська Софія Вікторівна

Комунальний заклад «Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ – ІІІ ступенів» Рівненської обласної ради

3

Носальчук Галина Іванівна

Дубейко Анастасія Олександрівна

Квасилівський навчально-виховний комплекс «школа-ліцей» Рівненської районної ради

3

Кочупалова Мирослава Аркадіївна

Близнюк Ілля Юрійович

Опорний загальноосвітній навчальний заклад «Рокитнівська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 3» Рокитнівської районної ради

3

Ткаченко Тетяна Михайлівна

Яша Діана Анатоліївна

Сарненська гімназія Сарненської районної ради

3

Капранчук Марія Федорівна

Бриж Марія Богданівна

Сарненський районний ліцей «Лідер» Сарненської районної ради

3

Запухляк Валентина Артемівна

Ломако Андрій Сергійович

Зарічненський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І ступеня – гімназія» Зарічненської районної ради

3

Войтович Катерина Анатоліївна

Козачук Тарас Миколайович

Острозький навчально-виховний комплекс «Школа І – ІІІ ступенів-гімназія» Острозької міської ради

3

Малецька Тетяна Володимирівна

9-й клас

     

Шевчук Анастасія Андріївна

Рівненський навчально-виховний комплекс № 2 «Школа-Ліцей» Рівненської міської ради

1

Киричук Юлія Володимирівна

Буряков Максим Олегович

Здолбунівська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 6 Здолбунівської районної ради

2

Архулік Віта Михайлівна

Грязнов Віталій Едуардович

Комунальний заклад «Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ – ІІІ ступенів» Рівненської обласної ради

2

Кравчук Олена Василівна

Корнійчук Рувим Михайлович

Мутвицька загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів Зарічненської районної ради

2

Андросюк Тамара Анатоліївна

Цибульський Роман Ростиславович

Комунальний заклад «Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ – ІІІ ступенів» Рівненської обласної ради

2

Кравчук Олена Василівна

Потапчук Аліна Русланівна

Костопільський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І ступеня-гімназія ім. Т.Г.Шевченка» Костопільської районної ради

2

Чепела Людмила Вікторівна

Никитюк Анастасія Андріївна

Сарненський навчально-виховний комплекс «Школа-колегіум» імені Т.Г.Шевченка Сарненської районної ради

3

Торчило Людмила Іванівна

Оленченко Микола Сергійович

Костопільський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І ступеня - гімназія ім. Т.Г.Шевченка» Костопільської районної ради

3

Чепела Людмила Вікторівна

Черпак Іван Михайлович

Дубровицький навчально-виховний комплекс «Ліцей-школа» Дубровицької районної ради

3

Боковець В`ячеслав Миколайович

Каніболоцький Максим Олегович

Бронницька загальноосвітня школа І – ІІ ступенів Рівненської районної ради

3

Філончук Андрій Якович

Грязін Іван Андрійович

Корецький навчально-виховний комплекс «Школа І – ІІ ступенів – ліцей» Корецької районної ради

3

Мархальчук Наталія Ростиславівна

Юрковський Тарас Сергійович

Радивилівський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа № 1-гімназія» Радивилівської міської ради

3

Пилипюк Надія Володимирівна

Фінюк Ірина Михайлівна

Вовковиївська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів Демидівської районної ради

3

Романовська Валентина Володимирівна

10-й клас

     

Гелета Вікторія Валеріївна

Комунальний заклад «Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ – ІІІ ступенів» Рівненської обласної ради

1

Носальчук Галина Іванівна

Альошин Роман Ігорович

Комунальний заклад «Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ – ІІІ ступенів» Рівненської обласної ради

1

Носальчук Галина Іванівна

Корнійчук Анастасія Русланівна

Комунальний заклад «Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ – ІІІ ступенів» Рівненської обласної ради

2

Носальчук Галина Іванівна

Михайлова Олександра Юріївна

Сарненський районний ліцей «Лідер» Сарненської районної ради

2

Симончук Сергій Дмитрович

Друзь Олександр Валерійович

Березнівська гімназія імені Миколи БуховичаБерезнівської районної ради

2

Гуменюк Ольга Валеріївна

Байрамова Тетяна Бабірівна

Комунальний заклад «Бугринський навчально-виховний комплекс: дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня школа І – ІІ ступенів – агротехнічний ліцей» Бугринської сільської ради Гощанського району

2

Саханчук Володимир Михайлович

В?юн Катерина Володимирівна

Рівненська спеціалізована школа І – ІІІ ступенів № 15 Рівненської міської ради

2

Солімчук Олена Іванівна

Марачук Андрій Володимирович

Рівненська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 4 Рівненської міської ради

3

Бруцький Олександр Тимофійович

Бойко Владислав Романович

Вараська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 1 Вараської міської ради

3

Комар Наталія Миколаївна

Бурець Катерина Василівна

Опорний заклад Демидівський ліцей Демидівської селищної ради

3

Стасюк Микола Валерійович

Ковтун Денис Петрович

Березнівська гімназія імені Миколи БуховичаБерезнівської районної ради

3

Гуменюк Ольга Валеріївна

Марковець Роман Олегович

Володимирецький районний колегіум Володимирецької районної радиі

3

Губеня Інна Володимирівна

Сидорук Владислав Олегович

Млинівська гуманітарна гімназія Млинівської селищної ради

3

Загоруйко Софія Володимирівна

11-й клас

     

Лустюк Марія Ігорівна

Шубківська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів Рівненської районної ради

1

Лустюк Юлія Аркадіївна

Перестюк Владлен Олегович

Здолбунівська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 5 Здолбунівської районної ради

2

Місікова Алла Миколаївна

Севастьянов Олександр Віталійович

Комунальний заклад «Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ – ІІІ ступенів» Рівненської обласної ради

2

Омельчак Тетяна Анатоліївна

Шліхта Оксана Миколаївна

Комунальний заклад «Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ – ІІІ ступенів» Рівненської обласної ради

2

Омельчак Тетяна Анатоліївна

Журба Катерина Володимирівна

Володимирецький районний колегіум Володимирецької районної ради

2

Березюк Галина Володимирівна

Протуренко Вадим Олександрович

Студянський ліцей Смизької селищної ради Дубенського району

2

Пахалюк Ольга Михайлівна

Дяденчук Владислав Вадимович

Зарічненський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І ступеня – гімназія» Зарічненської районної ради

3

Супрунюк Наталія Станіславівна

Калінчук Дарина Миколаївна

Вітковицький навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад» Березнівської районної ради

3

Калінчук Микола Миколайович

Новак Софія Ярославівна

Сарненський районний ліцей «Лідер» Сарненської районної ради

3

Басова Ольга Миколаївна

Новіцький Владислав Юрійович

Опорний заклад  Демидівський ліцей Демидівської селищної ради

3

Смаль Марія Василівна

Лавренюк Анна Юріївна

Острозький навчально-виховний комплекс «Школа І – ІІІ ступенів-гімназія» Острозької міської ради

3

Малецька Тетяна Володимирівна

Воробей Максим Віталійович

Селецький загальноосвітній заклад середньої освіти І – ІІІ ступенів імені О. ВащишинаДубровицької районної ради

3

Хомич Людмила Михайлівна

Данилюк Ярослав Юрійович

Рівненський навчально-виховний комплекс № 2 «Школа-Ліцей» Рівненської міської ради

3

Киричук Юлія Володимирівна

Біла Аліна Миколаївна

Костопільська загальноосвітня школа № 3 І – ІІІ ступенів Костопільської районної ради

3

Антонюк Тетяна Олексіївна

Поровчук Тарас Віталійович

Рівненський економіко-правовий ліцей Рівненської міської ради

3

Конончук Олександр Анастасійович

Пресслужба Рівненської ОДА 

Читати також