Рівне Медіа

У Рівному змагалися вогнеборці (ВІДЕО)

21 серпня на території спортивного комплексу ГУ ДСНС України у Рівненській області пройшли обласні змагання серед ланок газодимозахисної служби оперативно-рятувальних підрозділів Рівненщини. Цей захід проводиться щорічно і має за мету, насамперед, підвищення рівня готовності рятувальників до дій за призначенням та покращення професійної майстерності особового складу підрозділів, перевірку фактичного рівня теоретичних знань та практичних навичок газодимозахисників області, повсякденним завданням яких є розвідка, порятунок людей, гасіння пожеж та евакуація матеріальних цінностей з непридатного для дихання середовища.

Цьогорічна програма змагань складалася з трьох етапів, які виконувалися на час. З початку учасники на швидкість одягали апарати на стисненому повітрі та приводили їх у бойову готовність. Під час другого етапу вогнеборці в складі ланки ГДЗС проводили пошук умовного потерпілого у задимленому підвальному приміщенні зі складним плануванням та його евакуацію в безпечну зону.  

Найкращою ланкою ГДЗС обласних змагань, яка витратила найменше часу на виконання всіх вправ, стала команда газодимозахисників 2-ї державної пожежно-рятувальної частини обласного центру, друге місце вибороли бійці пожежно-рятувальної частини аварійно-рятувального загону спеціального призначення, замкнули трійку призерів рятувальники 6-ї державної пожежно-рятувальної частини м. Млинів. Усі переможці отримали кубки, медалі та почесні грамоти ГУ ДСНС, які в урочистій атмосфері вручив заступник начальника Головного управління з реагування на надзвичайні ситуації ДСНС у Рівненській області Ігор Михальчук.

«Під час гасіння пожеж, порятунку та евакуації людей нашим вогнеборцям досить часто доводиться працювати у приміщеннях будівель з високою температурою чи в підвалах зі складним плануванням, які вщент заповнені отруйними продуктами горіння. Для ефективної роботи в таких умовах в пожежно-рятувальних підрозділах діють ланки газодимозахисної служби. Саме завдяки їх роботі у нашій області щорічно вдається врятувати десятки людських житті та успішно ліквідувати сотні пожеж», - наголосив полковник служби цивільного захисту Ігор Михальчук.

 

ГУ ДСНС України в Рівненській області

Читати також