Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

У Рівному ЗОШ №4 об`єднують з "Престижем": у чому причини

У Рівному почали процес об'єднання ЗОШ № 4 та Рівненського академічного ліцею “Престиж”. 

Про причини такого об'єднання розповів міський голова Рівного Олександр Третяк. 

За його словами, це пов'язано з реформою шкільної освіти, розпочатої ще кілька років тому:

"Варто почати з того, що вже з першого вересня 2023 року у нас не буде шкіл. Натомість матимемо гімназії, де навчатимуться 1-9 класи, та ліцеї (з 1 по 12 класи). Така зміна пов’язана із реформою шкільної освіти, запровадженою міністерством іще кілька років тому".

Визначатимуться ступені просто: якщо заклад може набрати мінімум два 10 чи 11 класи по щонайменше 27 учнів у кожному — тоді він є ліцеєм, якщо ж тенденції кількох років показують, що дітей менше — заклад стає гімназією й набір у 10 та 11 класи не здійснює. Так, вже цього року через усі ці зміни набір до 10 класу не здійснюють школи № 3,4,5,6,9,14,17,20,24.

"На жаль, упродовж останніх п’яти років ЗОШ №4 набирає один 10 клас, до того ж кількість учнів у ньому значно менша, аніж необхідні 28.

Тому об’єднання — це можливості для якісної освіти в належних умовах випускникам шкіл №4 та “Престиж”, - пояснив мер. 

Стосовно того, що тепер учнів молодших класів доведеться возити у школу, він зазначив:

- Так, ЗОШ №4 не набиратиме першокласників. Але батьків ніхто не змушує віддавати дитину у “Престиж”. Ви зможете обрати інший заклад за бажанням чи залежно від місця проживання: НВК №2, ЗОШ №9,18 чи будь-який інший.

Учні 2-11 класів, які досі навчалися у ЗОШ №4, продовжать навчання у цьому ж приміщенні, нікуди їздити не потрібно.

За словами мера, повне переміщення початкової школи у приміщення “Престижу” (вул. Данила Галицького,15) відбудеться через три роки. 

Педагогічні працівники так само залишаються на своїх місцях, працювати зі своїми учнями.

Читати також

29.05.2022 Рівняни здобули медалі на Кубку світу з параканое серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату

Рівняни здобули медалі на Кубку світу з параканое серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату. Про це повідомили в ОДА. Змагання проходили з 26 травня по 28 травня в м. Познань у Польщі. Заслужені майстри спорту Наталія Лагутенко та Микола Синюк брали участь у змаганнях в складі збірної України. Так, Микола Синюк у фіналі на дистанції 200 метрів у класі KL2 посів І місце. Наталія Лагутенко виборола срібну нагороду на дистанції 200 метрів у класі VL3 та третє місце на дистанції 200 метрів у класі KL2. Тренер спортсменів - Леонід Камлочук.