Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

У Росії заарештували генерала-зрадника, який родом з Волинської області

У Росія заарештували генерала, який родом з України. Михайло Зусько - уродженець Волинської області - керував 58-ю армією, що брала участь у нападі на Україну.

Про це повідомив військовий журналіст Андрій Цаплієнко.

"Мені до рук потрапило цікаве аудіоперехоплення розмов одного з тих осетинів, хто, ймовірно, воює на боці окупантів. З нього виходить, що генерала Зуська, який командує найбільш боєздатною російською 58 армією, заарештовано. За невдачі при наступі в районі Миколаєва", - зазначив Цаплієнко.

Один із окупантів у розмові говорить іншому, що Зусько здавав позиції загарбників у Миколаївській області. Внаслідок цього наступ окупантів було заблоковано, а підрозділи - розбили.

На думку Цаплієнка, в арешті генерала відіграло роль його українське походження - він з Волині.

 

Читати також

30.06.2022 Ракетні обстріли по лісах Житомирщини: збитки склали більше 35 мільйонів гривень

У результаті ракетного обстрілу здійсненого окупантами по лісам Житомирщини, постраждали такі піжприємства Житомирського обласного управління лісового та мисливського господарства: ДП «Коростенське ЛМГ», ДП «Народицьке СЛГ», ДП «Овруцьке СЛГ», ДП «Радомишльське ЛМГ», ДП «Коростишівське ЛГ». Під час горіння лісових масивів (у 15 випадках лісових пожеж) відбулось забруднення атмосферного повітря неорганізованими викидами забруднюючих речовин на загальній площі лісових насаджень 21,55 га. Загальний розмір шкоди завданий атмосферному повітрю склав 35 мільйонів 796 тисяч гривень. Відповідні матеріали та розрахунки передані до Оперативного штабу при Державній екологічній інспекції України та правоохоронних органів з метою долучення до кримінальних справ та в подальшому стягнення збитків нанесених довкіллю з російської федерації.

30.06.2022 "Було багато трупів": російський моряк - про невдалий порятунок крейсера "Москва"

«Там було багато трупів і, переважно, порятунок відбувався дуже сумно. Корабель втратили, він потонув, його не змогли відбуксирувати…Я надивився, що було на «Москві», і не хотів далі бачити, що посередині моря вмираєш. Це дуже страшно. І я відмовився…» – розповідає колишній матрос. Так він вирішив піти у піхотинці. За три тижні тренувань інструктори-вагнерівці допомогли йому «змінити профіль». І невдовзі його відправили на розвідку у Волноваський район. Перше ж бойове завдання виявилося провальним: «розвідники» натрапили на засідку ЗСУ і вціліти вдалося лише трьом із 30 окупантів. Російські командири кинули своїх поранених на полі бою. Першу медичну допомогу він отримав уже від бійців ЗСУ, які взяли його полон.