Рівне Медіа

У садочку на Рівненщині відкрили додаткову групу (ФОТО)

http://www.rv.gov.ua

Тепер 45 дітлахів Повчанської громади отримуватимуть якісну дошкільну освіту в двох групах в місцевому дитсадку.

З них у старшу групу перейшли 18 діток, а 27 є вихованцями середньої групи.

Сам дитсадок розпочав свою роботу в 2008 році з короткотривалою групою перебування, а у 2016 був переведений на цілоденний робочий графік.

Ще в процесі утворення Повчанської громади, яка об’єднала 7 сіл Повчанської та Миколаївської сільських рад, в Повчі замислились над створенням додаткової групи в садочку для дошкільнят, адже кількість бажаючих відвідувати дошкільний навчальний заклад стрімко зросла.

В січні 2018 року в Повчанському ДНЗ розпочали облаштування ще однієї групи: замінили вікна, двері, провели внутрішній ремонт.

Усі роботи фінансувалися з різних джерел - по державній Програмі соціально-економічного розвитку територій, з обласного та сільського бюджетів.

"Надзвичайно приємно бачити розвиток наймолодшої громади нашого району. Ви дбаєте про дітей - і це головне. Вірю, що попереду на вихованців Повчанського ДНЗ чекають приємні миті навчання та спілкування. Наразі бачимо потребу у відкритті ще однієї групи, адже діток в громаді багато. Зі сторони районної влади сприятимемо всім вашим починанням", - звернувся до присутніх на святі відкриття групи голова Дубенської РДА Юрій Парфенюк.

За інформаціє прес-служби Дубенської РДА

Читати також