Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

У Сарнах патрульні допомогли травмованій жінці вночі дістатися до медзакладу

У Сарнах патрульні допомогли жінці з донькою, які опинилися у складній ситуації.

Як повідомляють у пресслужбі патрульної поліції області, на вулиці Європейській інспектори близько 1-ї години ночі помітили схвильованих громадян.

Жінка повідомила патрульним, що повертаючись додому травмувавла ногу, а оскільки на вулиці комендантська година, самостійно дістатися до медичного закладу не вдається.

Охоронці порядку відвезли її разом із донькою до закладу охорони здоров'я. А також залишили свій мобільний телефон, щоб у разі потреби заталефонували до них.

Вже за годину до вартових порядку звернулася ця сама громадянка та знову попросила про допомогу. Патрульні відвезли жінку та доньку додому.

Читати також

02.06.2023 У "Вересі" оголосили імена переможців народного відбору U19

Відтак, перемоцями стали Арсен Загородній (Зборів, Тернопільська обл.), Назар Корнієць (Хмільник, Вінницька обл.), Ігор Ільчук (Пісків, Рівненська обл.), Денис Кубенко (Біла Церква, Київська обл.) та Олександр Швець (Київська обл.)! Упродовж трьох днів участь у народному відборі взяли понад сто кандидатів. Наступним умовним етапом випробування для п'яти переможців відбору стануть товариські матчі у складі юнацької команди. Після чого і буде прийнято рішення, хто з них разом з командою візьме участь у літніх тренувальних зборах.