У Сарнах попрощаються з померлими штурмовиком та працівником ТЦК

У Сарнах проведуть в останню дорогу двох захисників - Собка Олександра та Присяжного Григорія.

Про це повідомляють у Сарненській міськраді. 

10 лютого 2025 року перестало битися серце 51-річного сарненця, старшого солдата Собка Олександра Ілліча – воїна 10-ї окремої гірсько-штурмової бригади. Із 2020 року він самовіддано захищав Україну в лавах Збройних Сил, сумлінно виконував свій обов’язок, був надійним побратимом і вірним сином своєї Батьківщини. Його життя обірвалось у місті Слов’янськ, Донецької області – він помер від раптової зупинки серця.

12 лютого 2025 року відійшов у вічність солдат Присяжний Григорій Ігорович.  

Григорію було 33 роки. Він служив у роті охорони Сарненського РТЦК та СП, а до того – у складі 14-го стрілецького батальйону «Полісся», стояв серед перших у запеклій обороні Бахмута. Саме ті важкі бої та умови фронту підірвали його здоров’я – він помер від ускладнень хвороб, отриманих на фронті поранень. 

- Це непоправна втрата для всієї громади. Олександр і Григорій були не лише відважними воїнами, а й добрими, щирими людьми, які завжди приходили на допомогу.

Щирі співчуття родині Олександра Собка. Дружині Надії Степанівні, синам Роману та Ярославу, рідним і близьким. Світла пам’ять про нього назавжди залишиться у серцях побратимів, друзів і громади.

Щирі співчуття родині Григорія Присяжного. Дружині Світлані, доньці Ксенії, рідним і близьким. Розділяємо біль вашої втрати, схиляємо голови в скорботі разом із вами.

Просимо всіх вшанувати пам’ять захисників, які назавжди залишаться у наших серцях, - йдеться у повідомленні. 

Прощання та поховання відбудеться завтра, 13 лютого.

Кортеж з тілом Собка Олександра розпочне рух містом орієнтовно о 10.00 та рухатиметься маршрутом:

Костопільська - Європейська - Волі - В.Винничинка

  • 10.30 год. - прощання вдома, (вул. В. Винниченка, 12)
  • 12.00 год. - чин поховання в храмі Почаївської Ікони Пресвятої Богородиці (вул. Котляревського)
  • 13.00 год. - прощання на центральній площі міста
  • 14.00 год. - поховання на Алеї Героїв (кладовище по вул.Шарпака)

Кортеж з тілом Присяжного Григорія прибуде до дому о 10.30 вул. Казимира Дубровського, 12

  • 12.00 год. - чин похорону у Свято-Покровському храмі (вул. Ковельська)
  • 13.00 год. - прощання на центральній площі міста
  • 14.00 год. - поховання на Алеї Героїв (кладовище по вул.Шарпака)

Читайте також