Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

У Сарненському районі горіла будівля і побутові речі

На півночі Рівненської області рятувальники гасили пожежу у приватному господарстві.

Про це повідомляють у ГУ ДСНС Рівненської області.

Відомо, що у Сарненському районі у селищі Стрільськ, по вул. Случанській сталось займання. Відтак, вогонь охопив господарчу будівлю. На місце пожежі прибули рятувальники, котрі намагались приборкати загоряння. 

Внаслідок пожежі вогонь встиг 70 м.кв. покрівлі та перекриття господарської будівлі (цегляна, крита шифером, розміром 20х4м) та речі господарського вжитку.

Наразі усі обставини загоряння встановлюються. Розмір збитків також.

Читати також

29.03.2023 НАЗК склало на Третяка протокол про корупцію

Зокрема під час передвиборчої кампанії Марія Корнійчук внесла вибочого фонду Олександра Третяка 45 тисяч гривень. Уже після своєї перемоги Олександр Третяк призначив Марі Корнійчук своєю радницею. Та відразу ж після цього встановив їй надбавку у 50 % від посадового окладу. Таке ж розпорядження видавалось мером Рівного і 5 січня. У квітні 2021 року Марію Корнійчук за пропозицію Олександра Третяка призначили керуючою справами міськвиконкому. На сайті міськради оприлюднені кілька розпоряджень про призначення Марії Корнійчук надбавок та виплати матеріальної допомоги. ЗАа це НАЗК склало протоколи про корупційні» адмінправопорушення – за частинами 1 та 2 статті 172-7 КУпАП. У першій частині йдеться про неповідомлення особою у встановлених законом випадках та порядку про наявність у неї реального конфлікту інтересів. Покарання за це - штраф від 1 700 до 3 400 гривень. Друга частина – це вчинення дій чи прийняття рішень в умовах реального конфлікту інтересів. Передбачене покарання – штраф від 3 400 до 6 800 гривень. Протоколи уже надіслали до Рівненського міського суду. Їх розглядатиме суддя Святослав Рогозін. Початок розгляду справи - 30 березня, о 10-ій годині.