У селі на Рівненщині не буде газу

Фото ілюстративне

У мешканців Боремельської громади тимчасово не буде газу.

Про це повідомили у Рівненській філії "Газмережі".

Як зазначається, 20 травня 2026 року з 8.00 год. фахівці Демидівської дільниці проведуть ремонтні роботи.

У зв’язку із цим буде тимчасово припинено газопостачання (розподіл природного газу) до осель 43 споживачів у с. Пашева.

Відновлення газопостачання фахівці Рівненської філії «Газмережі» проведуть після завершення виконання робіт.

- Просимо вибачення за тимчасові незручності, - йдеться в повідомленні.

Читайте також