У Дружбівському старостинському окрузі відкрили Алею Слави на честь полеглих захисників України.
Про це повідомили у Радивилівській міській раді.
Як зазначається, тут увічнили пам’ять сержанта Василя Віннічука, молодшого сержанта Михайла Загорського, 21-річного Андрія Боровця, морського піхотинця Дмитра Кравчука та молодшого сержанта Іллі Юсюка.
Вони служили в різних підрозділах і на різних ділянках фронту, але їх об’єднує одне — до кінця виконаний обов’язок перед Україною.
Під час відкриття звучав Державний Гімн, присутні вшанували загиблих хвилиною мовчання. Право відкрити меморіальні дошки надали матерям Героїв.
- Алея Слави відтепер — місце пам’яті, яке щодня нагадуватиме про ціну свободи.
Пам’ятаємо. Шануємо. Не забудемо, - йдеться в повідомленні.