Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

У селі на Рівненщині вже другий тиждень борються зі сплеском захворювання на COVID-19

Фото - відкриті джерела; Ілюстративне фото

Минулого тижня у селі Хорупань Бокіймівської громади Дубенського району зафіксували сплеск захворювання на коронавірус. Згідно з інформацією із відкритих джерел, населення у цьому селі становить близько 700 осіб.

Перший заступник голови Рівненської ОДА Сергій Подолін повідомив, що нині ситуація там не покращилась.

«Там дійсно ми вже тиждень, як зафіксували спалах захворюваності. У нас сьогодні там є 27 активних хворих. З них двоє дітей. Ситуація у даному населеному пункті – стабільно складна. У п’ятницю туди виїжджала спеціалізована бригада, ми зробили 53 тести, додалось ще 7 хворих. На жаль, у суботу помер 67-річний житель цього села, який своєчасно не звернувся за медичною допомогою», - розповів Сергій Подолін.

Нині школа в селі Хорупань переведена на дистанційну форму, організовано посилене ПЛР-тестування, посилено також контроль за місцями скупчення людей – магазини, клуб, амбулаторія, - зазначив Сергій Подолін.

 

Читати також

04.02.2023 Відомо, скільки у Рівному поліція зафіксувала випадків домашнього насильства

За результатами вжитих заходів реагування 945 знайшли своє підтвердження: поліцейські склали 835 адміністративних протоколів за статтею 173-2 КУпАП і винесли 459 термінових заборонних приписів. Крім того, за результатами розгляду матеріалів у 2022 році слідчі внесли відомості до ЄРДР за 87 фактами: за статтями 126-1 (домашнє насильство), 390-1 (невиконання обмежувальних заходів, обмежувальних приписів або непроходження програми для кривдників), 125 (умисне легке тілесне ушкодження). Крім того, систематично здійснюється профілактична робота з кривдниками, яких у Рівненському РУП на кінець минулого року перебувало 838 осіб та особами, які стали жертвами домашнього насильства.