Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

У селі на Рівненщині жінку, яка гребла сіно, вкусила гадюка

У селі Познань на Сарненщині вчора місцеву мешканку вкусила змія.

Про це повідомляють у Рівненському обласному центрі екстреної медичної допомоги.

На виклик виїхала бригада з Березовського пункту постійного базування ШМД. На зустріч їм вирушила фельдшерка місцевої амбулаторії з пацієнткою.

Медики «швидкої» оглянули пацієнтку (орієнтовно 49 років). Було виявлено укус на лівій стопі, опухлість та кров‘янистий висип на нозі. Жінка скаржилася на загальну слабкість, нудоту, блювоту та пекучу біль в ділянці укусу.

За словами пацієнтки, вона наступила на гадюку, коли гребла сіно. Змія вжалила у ногу.

 Медики негайно надали необхідну допомогу відповідно до протоколу. На момент госпіталізації у Рокитнівську центральну районну лікарню стан пацієнтки покращився.

Читати також

18.08.2022 Мама загадала, щоб народилися два сина й донька: відомо, як імена отримала трійня з Вараша

"У минулому році в нашому закладі народилася трійня і в поточному році маємо першу трійню. Мама почуває себе, можна сказати, задовільно, як після оперативних пологів, тому що ці пологи відбулися через кесарський розтин", — сказала Вікторія Єнікеєва. У 22-річної Анастасії це були перші пологи. Імена для малят подружжя уже обрані. "Давид, Данік і Соломіта. Перше УЗД вже показало двох хлопчиків, коли дізналися про трьох, думали, що будуть всі хлопчики, але потім таки нам сказали, що дівчинка", — розповіла Анастасія Сакіда. Тато трійнят Максим Сакіда на пологах не був — чекав в іншій кімнаті: "І ті пів години чекання мені були як увесь день. Переживання, звичайно, було, а коли почув плач діток, то серце ледь не вискочило і від переживання, і від радості", — зізнався багатодітний батько.