У селі на Рівненщині зустріли звільненого з полону воїна

Миляцька громада зустріла звільненого з полону військовослужбовця Юрія Шанька.

Про це повідомили у Facebook-спільноті громади.

Як зазначається, сьогодні, 3 червня, в селі Удрицьк жителі громади щиро та зворушливо зустріли Захисника України — Юрія Анатолійовича Шанька.

- Односельці вийшли назустріч Герою, щоб висловити свою вдячність, підтримку та повагу за його мужність і відданість Батьківщині. Такі миті є особливими для всієї громади, адже вони нагадують про ціну нашої свободи та мирного життя.

Щиро дякуємо Юрію Анатолійовичу за службу, стійкість і захист України. Бажаємо міцного здоров’я, душевного спокою, родинного тепла та щасливих днів у колі рідних.

З поверненням додому, Герою, - йдеться в повідомленні.

Читайте також