Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

У селищі біля Рівного будуть проблеми з водопостачанням

Фото - ілюстративне / відкриті джерела

Працівники «Рівнеоблводоканалу» проводитимуть ремонтні роботи на водогоні «Рівне-Квасилів». У зв’язку з цим у мешканців Квасилова водопостачання буде з пониженим тиском. Деякі труднощі споживачі можуть відчути починаючи з 23:00 28 липня до 17:00 29 липня.

У «Рівнеоблводоканалі» попереджають, що з огляду на масштабність робіт після відновлення водопостачання у споживачів із кранів буде текти брудна вода.

Для зручностей селян у Квасилові організують підвіз питної води. Автомобіль буде знаходитись біля магазину «Мавка».

Читати також

25.09.2022 У Володимирці попрощались з молодим командиром, який загинув при звільненні Харківщини

Він служив в 14 окремій механізованій бригаді командиром відділення 4 стрілецької роти, 2-го стрілецького батальйону. Загинув при звільненні Харківської області. Герою 30 вересня виповнилося би 26 років. По усьому маршруту десятки людей на колінах зустрічали ескорт. Після чого земляки попрощалис із Героєм на майдані Єдності. Поховають захисника сьогодні у Свято-Миколаївському двопрестольному храмі ПЦУ.

25.09.2022 На Рівненщині будують нове відділення психоневрологічного інтернату

Також Олексій Бучинський та Олександр Гомон завітали у КП «Обласна психіатрична лікарня с. Орлівка» РОР, де ознайомились із  новим укриттям, яке знаходиться на фінальній стадії реконструкції та має бути завершене до кінця поточного тижня, лікувальними відділеннями, клініко-діагностичною лабораторією, пральнею та господарчою частиною закладу, поспілкувалися з його працівниками та підопічними.