Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

У селищі на Рівненщині з`явився новий патріотичний мурал (ФОТО)

Під час благодійного ярмарку "Жити Малювати Перемагати", який відбувся в Гощі на території стадіону ДЮСШ малі та дорослі художники й художниці під керівництвом викладачів арт-студії "Позитив" працювали над створенням неповторного муралу з патріотичними розписами.

Про це повідомляють у Гощанській селищній раді.

Ідея зображення та розробка ескізу належить Марії Ковальчук.

"У центрі муралу – Україна та слово "воля", - пояснює суть зображення його авторка. - Зліва козак на коні - символ нашого минулого та його героїв. Це історія, яку потрібно пам’ятати й шанувати. Це люди, які століттями виборювали свободу своїх нащадків, тобто нас. Справа зображений український солдат 21 століття. Він символ нашого сьогодення. Це український Захисник, який уже в наш час відстоює незалежність України та наше щасливе майбутнє".

За словами авторки ідеї, гвоздика знизу композиції є символом героїв всіх поколінь, які пролили свою кров заради нашого сьогодення. Розміщений за солдатом лелека - символом майбутнього нащадків України. Серце в центрі муралу - центр Європи та символ всіх людей, які народилися в України і які також борються за щасливе та вільне життя на рідній землі.

Читати також

03.07.2022 У Рівному 12-річна переселенка плете патріотичні обереги військовим

- Військовий дуже радів і був розчулений ледь не до сліз. І дівчинка раділа. Ось лише емоції стримувала. Цьому її навчив місяць життя в окупації… Марія та її мама Оксана – з містечка Пологи Запорізької області. Тато - нині в ЗСУ. Після повномасштабного вторгнення рф тато відразу пішов у військкомат, а дівчинка, її мама і бабуся залишилися вдома утрьох. Вони пережили вибухи, вуличні бої, окупацію, відсутність світла, зв’язку і доступу до новин. У рідному місті пробули до квітня. Потім евакуювалися до Рівного. Нині Марія та Оксана допомагають у волонтерському штабі у драмтеатрі. Патріотичні браслети можна придбати там. Донат на розвиток доброї справи – 100 гривень. Кошти потрібні для витратних матеріалів. Дівчинка й надалі плестиме синьо-жовті сувеніри, які оберігатимуть наших захисників.