Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

У Setanta пояснили форс-мажор під час трансляції матчу "Верес-Шахтар"

У Setanta Sports попросили вибачення за форс-мажор, який стався під час трансляції матчу між рівненським "Вересом" та донецьким "Шахтарем". Нагадаємо, більша частина матчу йшла без коментатора. 

Про це йдеться у офіційній заяві транслятора. 

- На жаль, повітряні тривоги вносять корективи в нашу роботу, і створюють форс-мажорні ситуації. Коментатор матчу “Верес” - “Шахтар” Олександр Михайлюк мав відпрацювати два матчі УПЛ: “Кривбас” - “Ворскла” (13:00); “Верес” - “Шахтар” (15:00). Через повітряні тривоги обидва матчі стали йти паралельно, - йдеться у заяві. 

- Ми не мали можливості запросити інших коментаторів, які працювали в цей день, оскільки об’єктивно не мали інформації щодо часу відновлення матчів УПЛ. Це б поставило під загрозу інші події на Setanta Sports, які б могли залишитися без коментарів,

З нашого боку було прийняте рішення, що Олександр Михайлюк повністю прокоментує матч “Кривбас” - “Ворскла” і після цього почне працювати на грі “Верес” - “Шахтар”.

Ми хотіли б перепросити за цей форс-мажор. Команда Setanta Sports проаналізує ситуацію, що склалася, і в майбутньому зробить усе, щоб на всіх подіях коментатори працювали від початку і до кінця, - додають у Setanta. 

Читайте також: "Контроль м’яча в нас був не найкращий", - Вірт про гру із "Шахтарем"

 

Читати також