Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

У Сєвєродонецьку ворожий снаряд влучив у лікарняну палату: пацієнтка загинула

Очільник Луганської ОВА Сергій Гайдай повідомив про те, що росіяни обстріляли лікарню Сєвєродонецька. 

У результаті цього було пошкоджено три поверхи, зникли світло і вода.

Один зі снарядів влучив у палату - жінка, яка там перебувала, загинула відразу. На минулому тижні її госпіталізували з осколковим пораненням ніг. 

"На Луганщині залишилися усього дві лікарні, де надається допомога постраждалому населенню, – в Сєвєродонецьку та Лисичанську. Як бачите, можливості однієї з них російська армія дещо обмежила. Руйнувань різного значення зазнали три поверхи. На одному з них сталося пряме влучання снаряду в палату", - написав Гайдай.

Також на території медзакладу пошкоджено котельню та складські приміщення. Після обстрілів в лікарні зникли світло і вода.

Лікарі продовжують надавати допомогу населенню.

Читати також

20.05.2022 На Чернігівщині починають відновлювати критичну інфраструктуру - голова ОВА

- Завершилися всі процедури перерахування коштів, затвердження кошторисів у міністерстві і на цьому тижні, сподіваюся навіть сьогодні, обласна адміністрація спільно з балансоутримувачами, підрядниками розпочинає відновлення об'єктів критичної інфраструктури: електромережі, водоканал, лікарні і дитячі садочки. Без цих об'єктів дуже важко жити в місті Чернігів. Друга черга - житловий фонд. Ми до неї дійдемо, але після критичної інфраструктури, - зазначив він. За його словами, вже на сьогодні 150 млн виділено і знаходяться на казначейських рахунках області. З них частина перерахована УКБ і сьогодні розпочнуться роботи.