Рівне Медіа

У скупника бурштину з Рівненщини конфіскували майже 60 кг сонячного каміння

фото ілюстративне

НА ДУБРОВИЧЧИНІ СКУПНИК БУРШТИНУ ПОНІС ПОКАРАННЯ, А 58 КГ ВИЛУЧЕНОГО У НЬОГО КАМІННЯ КОНФІСКУВАЛИ В ДОХІД ДЕРЖАВИ

За результатами підтримання обвинувачення прокурорами Сарненської місцевої прокуратури суд визнав достатніми зібрані під час досудового розслідування докази для винесення обвинувального вироку  44-річному жителю Дубровицького району, який вчинив кримінальні правопорушення, що передбачені ст. 198 (придбання, отримання, зберігання чи збут майна, одержаного злочинним шляхом) та ч. 1 ст. 263 КК України (незаконне поводження зі зброєю).

Доведено, що чоловік придбав і зберігав з метою збуту незаконно видобутий бурштин, в т.ч. оброблений, вагою 58 кг. Каміння було виявлено та вилучено правоохоронцями у жовтні 2017 року після проведеного обшуку у домоволодінні обвинуваченого. Окрім того, у помешканні чоловіка було виявлено та вилучено 1 одиницю вогнепальної зброї, яку той зберігав без передбаченого законом дозволу.

Вину у вчиненні зазначених злочинів чоловік визнав повністю і щиросердно розкаявся.

Згідно із вироком Дубровицького районного суду зловмиснику  призначено покарання у виді позбавленні волі на строк 3 роки і 1 місяць із іспитовим терміном на строк 1 рік. Також згідно із рішенням суду вилучений бурштин вагою 58 кг, вартість якого становить приблизно 500 тис грн, конфісковано у дохід держави.

Матеріали Сарненської місцевої прокуратури Рівненської області

Читати також