Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

У США побоюються, що український контрнаступ обернеться на криваву бійню - ЗМІ

У Білому домі прогнозують, що контрнаступ ЗСУ перетвориться на "криваву бійню". 

Про це повідомяє The Washington Post

Згідно з оцінками, оприлюдненими Білим домом цього тижня, кількість вбитих і поранених російських військових в Україні різко зросла за останні місяці: лише з грудня близько 20 тисяч росіян загинули в боях, ще 80 тисяч були поранені.

Багато з цих жертв, як припускають американські чиновники, сталися в Бахмуті.

Представник Ради нацбезпеки Білого дому Джон Кірбі каже, що майже половина з тих 20 тисяч загиблих росіян - це бойовики "ПВК Вагнер", зокрема, завербовані на фронт засуджені.

Як вважають у США, такі запеклі бойові дії свідчать про те, що кривава бійня може стати ще кривавішою після початку контрнаступу Києва з метою відвоювання окупованих територій.

Отриманий виданням в кінці лютого витік розвідданих показав, що з початку повномасштабного вторгнення росії в Україну в боях загинуло 42,5 тис. російських військових і до 17 тисяч українців.

Старший науковий співробітник Інституту досліджень зовнішньої політики Роб Лі, який уважно стежить за конфліктом, каже, що російські війська зазнали значних втрат під час зимового наступу у Вугледарі, Кремінній, Мар'їнці та інших місцях. "Коли ви атакуєте, ви, як правило, зазнаєте більше втрат", - зауважив Лі.

З огляду на це, він припускає, що український контрнаступ може зіткнутися з подібними перешкодами та призвести до збільшення кількості жертв серед українських військовослужбовців.

Читати також