У столичній лікарні помер 49-річний солдат із Рівненщини

"На щиті" до рідного дому в селі Борщівка повертається солдат Семигута Віталій Володимирович.

Трагічну звістку повідомили в Малолюбашанській сільській раді.

Віталій народився 3 вересня 1976 року. У вересні 2024 року він став до лав Збройних Сил України, підписавши контракт. Службу проходив на посаді стрільця групи загону військової частини А0656.

На жаль, життя воїна обірвалося 2 квітня 2026 року в Київській обласній клінічній лікарні. Без рідної людини залишилися тітка, дочка та син.

Графік прощання (12 травня 2026 року):

  • 10:00 - в'їзд похоронного кортежу в село Мала Любаша.
  • 10:15 - церемонія прощання біля пам’ятника «Борцям за волю України» (с. Мала Любаша).
  • 12:30 - заупокійна літія в домівці захисника (с. Борщівка, вул. Шевченка, 17).
  • 13:00 - чин похорону у Свято-Михайлівському храмі села Борщівка.

Поховання відбудеться на місцевому кладовищі в селі Борщівка.

- Просимо гідно зустріти Героя «живим коридором» та віддати останню шану захиснику.

Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким Віталія Володимировича. Нехай Господь дасть сили пережити цю важку втрату, а душа спочилого знайде вічний спокій.

Схиляємо голови у скорботі. Герої не вмирають!, - йдеться в повідомленні.

Читайте також