Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

У суд на Полісся призначать суддю

Фото - відкриті джерела; Ілюстративне фото

Сьогодні Вища рада правосуддя прийняла рішення винести Президентові подання про призначення на посади до місцевих судів. 

Зокрема, у Зарічненський районний суд Рівненської області планують призначити суддю Романа Світличного. 

Нагадаємо, раніше Дубровицький районний суд повідомляв про брак фінансування. Про це ми писали тут: Є загроза звільнення працівників: районний суд із Рівненщини заявив про критичне недофінансування.

Читати також

01.02.2023 Береза, сосна та осика: на Рівненщині незаконно зрубали дерев на понад 150 тис грн

20 грудня 2022 року до Державна екологічна інспекція Поліського округу від правоохоронних органів надійшов лист з матеріалами стосовно незаконної вирубки дерев за межами населеного пункту села Тишиця Рівненського району. Під час розгляду зазначеної справи фахівцями Інспекції на земельній ділянці, яка перебуває у комунальній власності Березнівської міської ради за межами населеного пункту села Тишиця Рівненського району, встановлено факт незаконної порубки 269 сироростучих дерев породи сосна, береза, осика. Загальна сума шкоди, заподіяної навколишньому природному середовищу незаконною порубкою дерев, становить 156 тис. 107 грн. Оскільки в діях осіб, які вчинили вищевказане порушення, вбачаються ознаки кримінального правопорушення, Інспекція направила матеріали щодо незаконної порубки дерев до правоохоронних органів з метою внесення відомостей до Єдиного реєстру досудових розслідувань за частиною 1 статті 246 Кримінального кодексу України, а також для встановлення осіб, винних у скоєні порубки з метою притягнення їх до відповідальності згідно чинного законодавства.