Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

У торгових центрах Рівного працівники військкомату "ловлять уклоністів" (ФОТО)

Рівненська активістка Ніна Скиба опублікувала у мережі розповідь про те, як зустріла у торгових центрах співробітників військкомату. За словами авторки, військові чемно ловили "уклоністів" - місцевих чоловіків та переселенців.

"Вчора заїхала в Новус і з величезним подивом помітила як наші працівники військкомату у вихідний день, коли всі на розслабоні тиняються міськими ТРЦ, працюють з населенням. Змушують декого згадати про свій чоловічий та громадянський обов’язок. Спершу навіть хотіла сама здатись, але згадала, що вже підписала контракт, тому просто підійшла й потисла руку.Поїхала в Чайку. І о диво, хлопці сюди також навідались", - написала рівнянка.

За її словами, Рівне радо приймає тих, хто шукає прихистку від куль та снарядів. Однак, пересидіти тут не вийде.

Читати також

28.05.2022 У Дубні ремонтуватимуть залізничний переїзд: водіїв попереджають про незручності

"За повідомленням ВСП «Бродівська дистанція колії» в період з 08.00 години 30 травня до 19.00 години 04 червня проводитимуться ремонтні роботи на залізничному переїзді 101 км. м. Дубно, вул. Кременецька. Можливі тимчасові незручності у пропуску автотранспорту", - йдеться у повідомленні. Дистанцією колії пропонується об’їзд через переїзди 103 км м. Дубно вул. Залізнична та 104 км м. Дубно вул. Семидубська.