Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

У торговому центрі Рівного виявили чотирьох працівників-нелегалів

На Рівненщині представники Управління держпраці проводять інформаційну кампанію "Виходь на світло!", в рамках якої виявили 4-ох "стажерів" в одному із торгових центрів.

Про це повідомляють на сторінці Управління у фейсбуці. 

В одному з торговельних центрів під час спілкування з чотирма найманими працівниками з’ясувалося, що люди працюють у якості стажерів. Посадовці роз’яснили, що така робота не є легальною і має низку ризиків у захисті прав працівника. Інспектори праці конкретизували законодавчі норми і порекомендували укласти «стажерам» офіційний трудовий договір. 

 

Читати також

19.08.2022 Росіяни розширюють військову базу та аеродром неподалік Рівненщини

Як зазначається, росіяни розширюють інфраструктуру та шляхи сполучення казарм і десантних смуг військової бази в Лунинці, яка з лютого використовується окупантами як командний пункт у Брестській області. З цієї бази російські війська неодноразово обстрілювали Україну ракетами. Російські літаки виконували бойові завдання з аеропорту. Свідки бачили, як ракети кілька разів детонували на базі після невдалого зльоту та пошкоджували російські літаки, що поверталися з місій. До початку повномасштабного російського вторгнення військовий аеродром Лунинець був резервним і не мав стратегічного значення. У січні його відвідав Аляксандр Лукашенка, а через кілька днів після цього візиту аеродром зайняли окупанти. Військові бази в Лунинці, Барановичах і Зябрівці під Гомелем є головними стратегічними центрами російської армії в Білорусі. У серпні база в Зябровці була сильно пошкоджена ракетним обстрілом.