Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

У Тростянці окупанти впритул обстріляли з танка лікарню

Під час перебування російських військ у Тростянці, на Сумщині, окупанти прицільно обстріляли з танка Тростянецьку лікарню. 

Як повідомляють в Офісі Генерального прокурора України, причетним до злочину повідомили про підозру.

Обстріл стався 18-го травня. У ході слідства вдалося встановити весь екіпаж танка, з якого було здійснено прицільний постріл по медичному закладу.

Наказ стріляти віддав молодший сержант командир танка 1-го танкового взводу 5-ї танкової роти 2-го танкового батальйону 1-го гвардійського танкового полку "Чертківський" 2-ї гвардійської Таманської мотострілецької дивізії. Виконав злочинний наказ рядовий наводчик-оператор. 

На даний час перевіряється причетність командира екіпажу танка та його підлеглих до обстрілів житлових будинків і об’єктів цивільної інфраструктури м. Тростянець, які не є військовими цілями та не використовувалися для військових потреб. 

 

Читати також

06.07.2022 Пошкоджені будівля сільради, будинки та 10 авто: окупанти здійснили масований обстріл села на Миколаївщині

За даними слідства, 6 липня 2022 року вночі військові країни-агресора завдали ракетних ударів по цивільній інфраструктурі села Нечаяне Миколаївського району. Внаслідок обстрілу одна людина загинула. Пошкоджено будівлю сільської ради, 6 приватних житлових будинків, приміщення магазину, господарські споруди, 10 транспортних засобів. Будь-які військові об’єкти на даних територіях відсутні. У прокуратурі розпочали кримінальне провадження за фактом порушення законів та звичаїв війни, поєднаного з умисним вбивством (ч. 2 ст. 438 КК України).