Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

У Вараші працівники атомки утворили «живий» тризуб

Рівненські атомники взяли участь у патріотичній акції до Дня Єднання, спрямованій на демонстрацію мужності та сили духу українців.

О 10 годині на пристанційні площі РАЕС зібралися працівники електростанції, утворивши «живий» тризуб, підняли прапори та виконали державний гімн. Про це повідомили на сайті РАЕС.

«Ми з колегами усі разом вирішили вийти аби показати єдність, нашу згуртованість та нашу готовність захищати свою землю. Україна для нас єдина країна, де ми хочемо жити вільно і мирно. Ми віримо в наших військових, і сподіваємося, що свій бойовий досвід їм не доведеться застосовувати. Зі свого боку, волонтери Рівненської АЕС продовжуватимуть вести власний фронт підтримки українських бійців», – відзначив помічник генерального директора РАЕС, начальник управління з питань аварійної готовності та реагування Андрій Забродоцький.

Читати також