Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

У Зарічне приїдуть лікарі з Інституту серця

Фото - ілюстративне

У Зарічненську багатопрофільну лікарню планує приїхати бригада лікарів з Інституту серця МОЗ України. Про це інформує Типове Зарічне.

Відбудуться консультації та обстеження пацієнтів:
- Із вродженими та набутими вадами серця;
- Які мають стенокардію напруги III-IV ФК;
- Які перенесли інфаркт міокарда.

Для попереднього запису на консультацію до кардіохірургів, просять звертатись до лікаря-кардіолога Ушка Едуарда Петровича (кабінет № 25 та № 2 поліклінічного відділення).

Консультація та обстеження безкоштовні.

Читати також

29.03.2023 У Рівному чоловіка, який перебував у розшуку за крадіжку, "спіймали на гарячому"

Подія трапилася вчора, близько двадцятої години, в одному з супермаркетів міста Рівне. 39-річний чоловік, блукаючи поміж торгових рядів, вирішив, що саме сьогодні він може суттєво зекономити на продуктах харчування і просто взяти їх з полиць, не оплачуючи. Коли крадій спробував пронести товар поза межі касової зони, його помітила працівниця магазину та негайно натиснула «тривожну кнопку». Група затримання поліції охорони прибула на місце події за кілька хвилин. Поліціянти вилучили вкрадений товар та перевірили особу на предмет кримінального минулого. Виявилось, що чоловік вже перебуває у розшуку за крадіжку. Відповідну ухвалу виніс суд ще на початку січня поточного року. Правопорушника поліцейські охорони доставили до підрозділу поліції.