Рівне Медіа
Словацького 4-6, 320 Рiвненська область, Рiвне
+380988858579 rivne.media@gmail.com

У Здолбунові призупинили подачу тепла в будинки

У Здолбунові призупинили опалювальний сезон. Таке рішення прийняли сьогодні на засіданні міської комісії з питань ТЕБ та НС. 

Як йдеться у рішенні, це пов'язано зокрема із тим. що компанії-постачальники обмежили обсяги постачання газу для населення та закладів бюджетної сфери. Опалювальний сезон дозволяє зупинити і температурний режим. 

Тож було ухвалено на період з 29 жовтня по 7 листопада зупинити роботу котелень: по вул.: Шкільній, 40-б, Шкільна, 40, Коперника 65-б, Данила Галицького, 16, Шевченка, 202, Фабричній, 1/2 , Заводській, 2-б. У той же час медзаклади міста від тепла не відключатимуть. 

- Прийняли таке рішення, щоб населення не отримувало високі платіжки. Цьому на сьогодні нам дозволяють погодні умови, чим і керувалися. Середньодобова температура на сьогодні становить +10. Тим паче у нас - "червона" зона, враховувалось і те, що діти перебувають на канікулах, - прокоментував міський голова Здолбунова Владислав Сухляк. 

 

 

Читати також

29.11.2021 Рівненщина втратила ознаки "червоної" карантинної зони - МОЗ

Рівненщина та ще кілька областей вже не мають показників "червоної" зони епіденебезпеки, хоча все ще входять у цю зону. Мова йде про Київ, Луганщину, Львівщину, Одещину, Рівненщину та Херсонщину. У цих регіонах прийшли до норми показники завантаженості ліжок, рівня госпіталізацій, рівня захворюваності та коефіцієнта вивлення випадків інфікування. З такими показниками регіони можуть перевести у "жовту" зону. Нагадаємо, ще десять днів тому на Рівненщині були погані показники з рівня госпіталізацій. коефіцієнта виявлення випадків інфікування та завантаженості ліжок.