Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

У Здолбунові "Центр пробації" очолила уродженка Маріуполя

У Здолбунові "Центр пробації" очолила уродженка Маріуполя Анжела Сенатосенко.

Про це повідомляють у Здолбунівській міській раді.

Заступницею керівниці стала Анна Собіщанська.

Анжела Володимирівна в пробації працює з 2006 року. До Здолбунова працювала начальником сектору ювенальної пробації міста Маріуполь, філії Державної установи "Центр пробації" в Донецькій області.

Перебувала у рідному місті до 28 березня 2022 року. Сім’я Анжели втратила будинок внаслідок ракетних ударів. Родина виїжджала за вкрай небезпечних обставин: під артилерійськими обстрілами та авіаударами. Автошляхами місцевого значення доїхали до невеличкого села Запорізької області, а звідти – пішки йшли до м. Бердянськ, далі – за допомогою волонтерів дісталися до м.Запоріжжя, далі до м. Кам’янське, і лише на початку квітня опинились на Рівненщині.

Анжела Володимирівна з червня продовжує виконувати свої обов'язки у здолбунівському "Центрі пробації". 

Для довідки:

Уповноважений орган з питань пробації є органом виконання покарань, який забезпечує реалізацію державної політики у сфері виконання певних видів кримінальних покарань, не пов'язаних з позбавленням волі та пробації.

Метою пробації є забезпечення безпеки суспільства шляхом виправлення засуджених, запобігання вчиненню ними повторних кримінальних правопорушень та забезпечення суду інформацією, що характеризує обвинувачених, з метою прийняття судом рішення про міру їхньої відповідальності.

Читати також