Рівне Медіа

У ЖК “На Щасливому” малечу тренують відомі рівненські спортсмени

Не секрет, що спорт - це не лише модно, але й корисно. Він має дивовижні властивості: об`єднує та знайомить людей між собою, зміцнює здоров`я, характер та навіть розумові здібності. Заняття спортом розвивають швидкість, спритність, реакцію, координацію, витривалість, силу та терпіння. Саме тому в дитячому садочку “BabyLand”, що у ЖК “На Щасливому” започаткували унікальні, відкриті тренування видів спорту, які представлені в спортивній мережі “Ліга Чемпіонів”.

Команда засновників Рівненський бійцівський клуб FCLC та забудовник ЖК “На Щасливому” Роман Курис таким чином показують малечі та батькам, що займатися спортом з дитинства - корисно, круто та здорово.

“Це новітній системний підхід у “BABYLAND”, ми піклуємось про здоров`я нашої малечі. Я впевнений, прививати любов до спорту потрібно ще змалку, адже у ранньому віці дітки формуються, як особистість. Спортивні тренування позитивно сприяють такому процесу, а здорові діти - здорове, щасливе майбутнє”, - розповів Роман Курис.   

Батьки, діти яких відвідують “BABYLAND” самостійно можуть обрати вид спорту для своєї дитини

"Ми залишили батькам право вибору спортивного напряму. Коли вони з цим визначаться, їх консультуватиме керівництво садочка та безпосередньо наші партнери  FCLC. Таким чином буде узгоджений графік занять", - підкреслила директорка закладу дошкільної освіти “BABYLAND” Ірина Петрик-Щокова. 

У садочку відбулись перші тренування. Дітки були в захваті від занять. Президент бійцівського клубу «Ліга Чемпіонів» – Роман Кроль, зі своїми вихованцями  продемонстрували малечі декілька трюків, а вони із задоволенням їх повторювали. 

Читати також