Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Учасниця "Холостяка" з Рівненщини після проекту стала стюардесою (ФОТО)

Учора, 29 травня, в ефірі телеканалу СТБ пройшло пост-шоу 10-го сезону відомого романтичного реаліті-проєкту "Холостяк", фінал якого відбувся минулого тижня.

У студії найяскравіші учасниці шоу розповіли, як склалося їхнє життя після проєкту, а також уся країна дізналася, чи продовжуються стосунки головного героя Макса Михайлюка та переможниці Даші Ульянової.

В ефір пост-шоу також запросили 24-річну Аліну Ляшук з міста Корця на Рівненщині. Її глядачі назвали найкудрявішою та наймилішою учасницею цього сезону проєкту. Вона відверто розповіла в ефірі, як склалося її життя після участі в шоу, а також зізналася, чи залишилися в неї почуття до Макса.

Відтак, Аліна зазначила, що у зв'язку із ситуацією в країні декілька місяців вона перебуває вдома на карантині. Проте після завершення знімань проєкту вона встигла реалізувати мрію, яка виникла зовсім нещодавно.

- Я пройшла відбір на роботу стюардесою. Макса можу назвати своїм ідейним надихачем,
– зізналася Аліна.

Почувши це, Максим зазначив, що пройти кастинг на стюардесу досить складно, адже такі дівчата повинні відповідати суворим психологічним критеріям. 

Також Аліна розповіла, чи є в неї романтичні стосунки зараз. Вона зазначила, що її часто запрошують на побачення, проте вона щоразу відмовляється. Дівчина вважає, що не потрібно морочити голову, коли розумієш, що у тебе з цією людиною немає спільного майбутнього. Також вона додала, що в неї немає часу через власну зайнятість будувати якісь стосунки. Втім, під час ефіру було помітно, що дівчина і досі відчуває симпатію до пілота Максима.

Під час пост-шоу ведучий Григорій Решетник запропонував Аліні експеримент - одягнути гарну сукню та обрати з трьох підібраних претендентів одного, з ким вона піде на побачення. До слова, усі три хлопці мають інтерес до Аліни як дівчини, саме тому їй запропонувати вибирати з них.

Аліна довго і скрупульозно розглядала чоловіків, ставила їм певні питання, знайомилася, намагаючись обрати когось з них. Втім, в результаті дівчина заявила, що не обирає жодного з них.

- Вони всі класні, гарні, хороші хлопці. Але зараз я не готова до нових стосунків, та й не маю на це часу. Тому не хочу морочити нікому голову, - зізналася Аліна Ляшук.

Читати також

03.10.2023 Між двома селами на Рівненщині розпочали ремонт автошляху

Цей проект включає в себе використання сучасних методів, зокрема холодного ресайклінгу, що дозволяє відновити зношені шари дорожнього покриття перед подальшим влаштуванням гарячої асфальтобетонної суміші. Здійснення ремонту доріг - це важливий крок до поліпшення життя місцевих жителів та безпеки на дорозі. Проїзд через село відіграє ключову роль у щоденному житті громади, сприяючи зручності та розвитку округу. Саме тому ремонт доріг є пріоритетним напрямком для кожного населеного пункту громади. Холодний ресайклінг - це інноваційний метод, який дозволяє використовувати старий асфальт як основу для нового покриття, зменшуючи відходи та сприяючи екологічності проекту. Після відновлення зношених шарів за допомогою холодного ресайклінгу влаштування гарячої асфальтобетонної суміші надасть дорозі міцність і довговічність.